Wakacje, wakacje i po… a co na to nasze ciało…

1355143873213Wakacje to czas, kiedy opalenizna jest najwspanialszą pamiątką z wakacji. Jednak po takich kąpielach słonecznych cera i włosy pozostawiają wiele do życzenia. W okresie letnim jesteśmy wyjątkowo narażeni na wpływ szkodliwych czynników – promieniowanie UV, kąpiele w morzu oraz wiatr uszkadzają barierę hydrolipidową, zakłócając jej fizjologiczną równowagę.
Po powrocie z wakacji nasza skóra potrzebuje przede wszystkim nawilżenia, usunięcia nadmiernie zgrubiałego naskórka, zlikwidowania przebarwień, które pojawiają się po zbyt długim opalaniu. Przywrócenie odpowiedniego nawilżenia i złuszczenie warstwy rogowej naskórka pozwoli skórze lepiej pochłaniać aktywne składniki odżywcze (np. ceramidy, kwasy hialuronowy i duża dawką witaminy A, witaminy C) , które chcemy jej dostarczyć i zachować złotą opaleniznę.

Pielęgnacja w domu powinna być jedynie uzupełnieniem dla serii zabiegów wykonywanych w salonie. Preparaty profesjonalne mają wyższe stężenia składników, dlatego działają skuteczniej niż kosmetyki dostępne w drogeriach.


Zabiegi w naszym salonie po wakacjach

Zabieg liftingująco – ujędrniający

(Peeling + masaż liftingujący + maska + serum +ultradźwięki)

 90 zł

 Zabieg nawilżająco – regenerujący z użyciem maski algowej

(Peeling + masaż + maska + ampułka +ultradźwięki)

 125 zł

Zabieg dotleniająco – nawilżający

(Peeling + masaż +maska + ampułka + ultradźwięki)

 135 zł

 Sonoforeza – ultradźwięki z ampułką/serum
(Ultradźwięki + serum)

 40 zł

Mezoteriapia bezigłowa (z ampułką odżywczą)

159 zł

Regeneracja włosów

130 zł